Moda Portfolyosu Hazırlık

Mükemmel hazırlanmış bir moda portfolyosu tasarımcıya sektördeki tüm kapıları açar.

Moda Portfolyosu nedir? Moda Portfolyosu nasıl hazırlanır? Tüm moda portfolyosu ile ilgili sorularınızın yanıtı İzmir Tasarım Akademisi bünyesinde yanıtlanmaktadır.

Moda Portfolyosu tasarlanması ve hazırlanması çok önemlidir, mükemmel hazırlanmış portfolyo tasarımcıya sektördeki tüm kapıları açar.

İzmir Tasarım Akademisi'nde moda tasarımı eğitiminiz için kuvveli bir altyapı kazanabilirsiniz. Çağdaş yaklaşımlarla geliştirdiğiniz projelerle çizim alanındaki becerilerinizi kuvvetlendirecek ve Portfolyonuzu zenginleştireceksiniz.

Moda Tasarımı için Portfolyo kişiye özel hazırlanmaktadır. Yurt dışı ve Yurt içi Üniversitelerin Sanat ve Tasarım Fakültesi Grafik ve Görsel İletişim bölümlerinde eğitim almak, yüksek lisans yapmak veya profesyonel hayata adım atmak isteyenler için ön başvuru koşul portfolyodur. Moda Portfolyosu özel bir tasarım gerektirir.

İzmir Tasarım Akademisi Grafik ve Görsel iletişim alanında eğitim almak ve kariyer yapmak isteyenler için başarılı bir Portfolyo hazırlamayı hedefler. Ayrıca Portfolyo tasarımını eğitim kurumumuza gelmeden online görüşmeler üzerinden de hazırlayabiliriz. Portfolyo tasarımınızda yer alan tüm eskiz ve tasarımlarınızı en kısa sürede tasarım kitabı haline getirerek harika bir sunumla girmek istediğiniz okullarda başarı sağlayabilirsiniz.

İzmir tasarım akademisi'nde portfolyo tasarımınızı, başvuru dosyanızı gelin birlikte hazırlayalım...

 

Portfolyo; 

  • Portfolyo, tasarım adayının kendisini en iyi şekilde anlattığı bir dizi projeden oluşan tasarım kitabıdır,
  • Moda Portfolyosu her öğrenci için ayrı hazırlanır,
  • Öğrencinin yapmış olduğu çalışmalar (karakalem, tasarımlar, projeler, maketler, 3D projeler, çekmiş olduğu profesyonel fotoğraflar gibi vb. çalışmalar) bir araya getirilir,
  • Moda Portfolyosu yurt içi, yurt dışı lisans, master ve iş hayatına yönelik ayrı hazırlanır,
  • Portfolyonun sayfa sayısı kriterlerle belirlenir,
  • İleri seviye projelerle de portfolyo hazırlanır,
  • Kılavuz niteliğindedir,
  • Portfolyo birebir veya online olarak da gerekleştirilir,
  • Belirlenen konuyla ilgili araştırmaları, gerçekleştirdiği etkinlikler ve bu etkinliklere ilişkin elde ettiği sonuçları içerir.